Реєстрація народження або смерті на окупованій території

Реєстрація народження або смерті на окупованій території

Зазвичай отримання Свідоцтва про народження або про смерть не викликає труднощів.

У разі народження дитини для отримання свідоцтва про народження достатньо медичної довідки. Так само і у разі смерті: для визнання державою цього сумного факту, його реєстрації і отримання родичами померлої особи свідоцтва про смерть необхідні документи про смерть, видані медичною установою.

Але що робити мешканцям населених пунктів, в яких органи влади тимчасово не здійснюють повноваження внаслідок окупації, блокування тощо? Як зареєструвати народження або смерть на цих територіях згідно з вимогами законодавства України, наприклад, щоб вступити у спадщину, оформити виплати при народженні?

Ми допоможемо отримати свідоцтво про народження або про смерть, точніше отримаємо його за Вас.

Для цього ми звернемося до суду із заявою про встановлення факту народження або смерті. Гарантуємо звернення до суду протягом 1 робочого дня після отримання оплати та необхідних документів.

Після ухвалення та видачі судом рішення, ми самі звернемося до органу РАЦС. Забезпечимо його виконання: реєстрацію акту цивільного стану (народження або смерті). У результаті отримуємо свідоцтво про народження або смерть.

З питань замовлення послуги та консультування телефонуйте за номером +380957043855 або пишіть сюди: goldarbadvice@gmail.com .

Бажаєте отримати юридичну консультацію по Вашому питанню? Заповніть заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом