Про Нас

jkov

Яків Гольдарб

Адвокат, податковий консультант

У 2011 році закінчив Економіко-правовий факультет Донецького національного університету по спеціальності “правознавство”.

Від початку навчання працював у юридичній компанії.

У 2011 році разом із Ксенією Гольдарб організував юридичне бюро у м. Донецьку.

У 2013 році отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

У 2016 році отримав Сертифікат податкового консультанта Спілки податкових консультантів України.

Діяльність зосереджена на комплексному юридичному супроводженні бізнесу, податковому консультуванні, договірній, позовній роботі, вирішенню спорів та веденні переговорів із контрагентами клієнтів, супроводженні перевірок, інших заходів контролю, супроводженні та організації угод щодо придбання, відчуження активів, корпоративних прав. Здійснює представництво клієнтів у судах в адміністративних, господарських, цивільних справах, а також захист і представництво в кримінальних провадженнях.

ksenia

Ксенія Гольдарб

Адвокат

У 2008 році закінчила Економіко-правовий факультет Донецького національного університету по спеціальності “правознавство”.

З 2007 по 2011 рік працювала в юридичній компанії, займаючи посади молодшого юриста та старшого юриста компанії.

У 2010 році отримала Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльність.

З 2011 року здійснювала діяльність в межах власного юридичного бюро, створеного разом з Яковом Гольдарбом.

Професійна увага сконцентрована на кримінальному праві і процесі, захисті та представництві клієнтів у кримінальних провадженнях. Також має багатий досвід у представництві підприємств у господарському та адміністративному процесах. Крім того, надає правову допомогу клієнтам при вирішенні шлюбних, спадкових спорів, справах про відшкодування шкоди.

maksim

Максим Гольдарб

Адвокат, аудитор

У 1999 році закінчив Економіко-правовий факультет Донецького національного університету по спеціальності “правознавство”.

Другу вищу економічну освіту отримав у 2014 році, закінчивши магістратуру Київського національного торговельно-економічного університету.

14 років працював в органах прокуратури на посадах від слідчого районної прокуратури до керівних прокурорських посад Донецької області та м. Києва.

З травня 2013 року по вересень 2014 року — директор Департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю Міністерства оборони України.

Є засновником та керівником громадських організацій “Публічний аудит” та “Тарифна мобілізація”.

У 2017 році отримав Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Полковник запасу, старший радник юстиції, має 3-й ранг державного службовця.