Аналіз і супровід угод

Аналіз і супровід угод

Ця послуга передбачає професійну участь правника-практика в розробці, підготовці та реалізації різноманітних угод за участю клієнта. До таких можна віднести угоди щодо придбання або відчуження активів, корпоративних прав, найму майна, будівництва та його фінансування, кредитів та позик тощо.

Робота юридичного фахівця з вказаного питання починається з розробки оптимальної схеми угоди, підготовки та аналізу документів за нею, продовжується супроводом документування угоди, а результатом якісно наданої послуги є захищені права та інтереси клієнта, його впевненість в законності угоди та мінімізація потенційних ризиків.

Супровід угод є кропіткою роботою і може забрати багато часу, але результатом її виконання є спокій клієнта, адже головна мета – збереження активів клієнта та мінімізація шансів перетворення предмета угоди в предмет судового спору.

За час юридичної практики спеціалісти Goldarb. Advice здійснили юридичний супровід понад тисячі контрактів між суб’єктами господарювання та не одну сотню договорів між фізичними особами.

Глибокі знання, обґрунтована принциповість та водночас вміння дійти компромісу і досягти консенсусу зі спірних питань роблять контракти, укладені за участю Goldarb. Advice, підставою для виникнення прав, а не проблем.

Бажаєте отримати юридичну консультацію по Вашому питанню? Заповніть заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом