Право

Розірвання шлюбу “під ключ”

Розірвання шлюбу (відоме як “розлучення” ) – процес нерадісний і неприємний для тих, хто у шлюбі перебуває.

За законодавством України, розірвання шлюбу у разі наявності неповнолітніх дітей відбувається виключно у судовому порядку.

Адвокати АО “Гольдарб. Едвайс” допоможуть мінімізувати участь у процесі розірвання шлюбу, підготвуємо необхідні документи та за Вашою згодою подадуть до суду.

Гарантуємо, що позов про розірвання шлюбу підготуємо протягом робочого дня від надходження документів та оплати гонорару.

Після відкриття провадження у справі фахівці нашої компанії представлять інтереси клієнта в суді, зекономивши час клієнта та позбавивши його хвилювань.

Вартість розлучення “Під ключ” становить 6500 гривень*.

Вартість складання та подання позовної заяви – 2500 гривень*.

*До вартості послуг не включається судовий збір, який оплачується клієнтом окремо.

Пишіть або телефонуйте: +380 95 704 38 55

Реєстрація народження або смерті на окупованій території

Зазвичай отримання Свідоцтва про народження або про смерть не викликає труднощів.

У разі народження дитини для отримання свідоцтва про народження достатньо медичної довідки. Так само і у разі смерті: для визнання державою цього сумного факту, його реєстрації і отримання родичами померлої особи свідоцтва про смерть необхідні документи про смерть, видані медичною установою.

Але що робити мешканцям населених пунктів, в яких органи влади тимчасово не здійснюють повноваження внаслідок окупації, блокування тощо? Як зареєструвати народження або смерть на цих територіях згідно з вимогами законодавства України, наприклад, щоб вступити у спадщину, оформити виплати при народженні?

Ми допоможемо отримати свідоцтво про народження або про смерть, точніше отримаємо його за Вас.

Для цього ми звернемося до суду із заявою про встановлення факту народження або смерті. Гарантуємо звернення до суду протягом 1 робочого дня після отримання оплати та необхідних документів.

Після ухвалення та видачі судом рішення, ми самі звернемося до органу РАЦС. Забезпечимо його виконання: реєстрацію акту цивільного стану (народження або смерті). У результаті отримуємо свідоцтво про народження або смерть.

З питань замовлення послуги та консультування телефонуйте за номером +380957043855 або пишіть сюди: goldarbadvice@gmail.com .

Консультування з правових питань

Ми здійснюємо усне, письмове та онлайн-консультування з правових питань, що стосуються таких галузей права:

– цивільне;
– податкове;
– господарське;
– сімейне;
– спадкове;
– кримінальне та адміністративне.

Юриспруденція включає десятки галузей та напрямів. Ми вважаємо правильною позицією, за якою охопити всі неможливо, тому консультуємо в тих сферах, глибокі знання в яких підкріплені успішним практичним досвідом.

Консультування з правових питань можна розглядати як окрему юридичну послугу, так і елемент комплексних послуг. Найчастіше укладення угод, створення компаній, захист прав клієнта в суді супроводжуються наданням юридичних консультацій. Повна, ґрунтовна та якісно надана консультація може запобігти виникненню судових спорів, зайвих часових та майнових витрат.

Представництво та захист у суді

Це одна з найважливіших послуг, адже її об’єктом є захист прав та інтересів, майна, честі та гідності і навіть свободи клієнта.

Адвокати Goldarb. Advice успішно представляють інтереси своїх клієнтів у господарських, адміністративних, цивільних справах та в кримінальних провадженнях.

Щодо цивільних справ, ми маємо великий досвід захисту інтересів клієнта в справах про поділ спільного майна подружжя, позбавлення батьківських прав, відшкодування збитків та визнання недійсними угод.

Від вирішення господарських спорів нерідко залежить подальша доля бізнесу, а тому участь у цій категорії справ професіонала, на нашу думку, є обов’язковою.

Це ж стосується й кримінальних проваджень, адже там на кону стоять людські долі (свобода, життя, здоров’я клієнтів та їх близьких). Професійні прийоми, які застосовуються адвокатами під час захисту підозрюваного, обвинуваченого або при представництві потерпілого, допомагають захистити долю клієнта (не допустити необґрунтованого звинувачення, не необ’єктивного покарання, звільнити від відповідальності тощо). Наші фахівці можуть похвалитися не лише звільненням клієнтів від кримінальної відповідальності або відбування покарання, а й виправдувальними вироками.

Найбільш поширеною категорією справ адміністративної юрисдикції є спори з податковими органами. Підприємці вимушені доводити в суді законність операцій, їх «реальність та дійсність», а також обґрунтованість формування витрат з податку на прибуток та податкового кредиту з ПДВ. Вирішення подібних справ прямо впливає на фінансовий стан підприємства. Крім досвіду вирішення цих спорів на користь клієнта, ми також маємо досвід вирішення податкових спорів у досудовому порядку, коли представники податкового органу погоджувалися з нашими аргументами і це нівелювало необхідність звернення до суду.

Аналіз і супровід угод

Ця послуга передбачає професійну участь правника-практика в розробці, підготовці та реалізації різноманітних угод за участю клієнта. До таких можна віднести угоди щодо придбання або відчуження активів, корпоративних прав, найму майна, будівництва та його фінансування, кредитів та позик тощо.

Робота юридичного фахівця з вказаного питання починається з розробки оптимальної схеми угоди, підготовки та аналізу документів за нею, продовжується супроводом документування угоди, а результатом якісно наданої послуги є захищені права та інтереси клієнта, його впевненість в законності угоди та мінімізація потенційних ризиків.

Супровід угод є кропіткою роботою і може забрати багато часу, але результатом її виконання є спокій клієнта, адже головна мета – збереження активів клієнта та мінімізація шансів перетворення предмета угоди в предмет судового спору.

За час юридичної практики спеціалісти Goldarb. Advice здійснили юридичний супровід понад тисячі контрактів між суб’єктами господарювання та не одну сотню договорів між фізичними особами.

Глибокі знання, обґрунтована принциповість та водночас вміння дійти компромісу і досягти консенсусу зі спірних питань роблять контракти, укладені за участю Goldarb. Advice, підставою для виникнення прав, а не проблем.

Послуги податкового консультанта

Величезний обсяг інформації та нескінченні зміни податкового законодавства роблять цю сферу права однією з найскладніших і в розумінні, і в практичному застосуванні.

Може здатися, що послуги податкового консультанта потрібні лише підприємцям, але це далеко не так. Ви продали майно, отримали подарунок або спадщину, або зірвали джекпот лотереї? Ці операції є об’єктами оподаткування з десятками нюансів щодо сплати податків та декларування доходів.

Податкове консультування бізнесменів є взагалі справою повсякденною. Навіть застосовуючи спрощену систему оподаткування, у Вас обов’язково виникнуть питання та сумніви, не говорячи про відшкодування ПДВ, спори з податковими органами тощо.

Розібратися з цими нюансами, вирішити наявні проблеми та запобігти виникненню потенційних допоможуть наші фахівці, які сконцентровані на постійному покращенні своїх знань та навичок саме в цій сфері.

Супровід при перевірках

Слово «перевірка» бізнесмени, як правило, сприймають негативно. По-перше, всі звикли, що перевіряльники за результатами контрольних заходів «не можуть не скласти» документ про встановлення порушень. По-друге, наслідки перевірок можуть бути вкрай негативні для підприємства – від донарахувань податкових зобов’язань та штрафів до індивідуального режиму ліцензування та припинення бізнес-процесів (заборона експорту, проблеми в придбанні валюти тощо).

Наша справа – такі негативні наслідки в кращому випадку не допустити, а загалом – мінімізувати. Виконання цього завдання вимагає, крім наявності професійних знань та досвіду, ще й плідної співпраці юристів із відповідальними співробітниками підприємства (наприклад, бухгалтером або начальником служби охорони праці) – як до проведення контрольного заходу, так і після. У силу цього ми щоденно перебуваємо в тісному зв’язку з топ-менеджементом своїх клієнтів і результати такої співпраці говорять самі за себе по завершенні чергових контрольних заходів.

Юридичний супровід бізнесу

Юридичний супровід бізнесу є комплексною, довготривалою, складною за структурою послугою, виконання якої Ви можете довірити лише фахівцям з величезним досвідом практики правового супроводу бізнес-процесів. Підписуючи контракт про юридичне обслуговування, Ви висловлюєте надвисокий рівень довіри юристам, адже ввіряєте їм конфіденційну інформацію (про відносини з контрагентами, органами контролю, фінансовий стан підприємства тощо).

Компанія Goldarb. Advice забезпечує такий комплексній юридичний супровід бізнесу:

– консультування з правових питань власників, топ-менеджерів та працівників компанії (до наших фахівців звертаються за допомогою не лише ті, хто займає ключові посади в компанії-клієнті, й рядові працівники);
– ведення договірної роботи, аналіз змісту угод, які пропонуються до підписання контрагентами, участь у переговорах стосовно укладання та виконання контрактів;
– претензійна та позовна робота у випадку невиконання або неналежного виконання контрагентами клієнта взятих на себе зобов’язань або захист інтересів клієнта у випадку висування до нього претензій будь-якої правової природи;
– правовий супровід при проведенні перевірок, звірок інших контрольних заходів;
– оскарження дій, бездіяльності, рішень державних органів;
– побудова оптимальної системи взаємовідносин із працівниками, контрагентами, владою;
– супровід процесів із придбання, будівництва, відчуження активів;
– оптимізація оподаткування з урахуванням індивідуальних особливостей бізнес-процесів конкретного клієнта;
– захист посадових осіб підприємства в кримінальних провадженнях;
– супровід при проведенні слідчих, процесуальних дій;
– розробка, аналіз документів правового характеру (статути, контракти, листування, відповіді на запити правоохоронних та контролюючих органів).

Ви можете обрати як повний комплекс, так і певній перелік юридичних послуг. У будь-якому випадку, він обов’язково обговорюється індивідуально. Усі вказані складові юридичного супроводу бізнесу ми щоденно апробуємо у своїй практичній діяльності, адже наші спеціалісти супроводжують господарську діяльність підприємств більше десяти років. Успіх клієнтів – «комплімент» та якісний показник нашої роботи.

Сімейний адвокат Ксенія Гольдарб

Адвокат і співзасновник АО “ГОЛЬДАРБ. ЕДВАЙС” Ксенія Гольдарб спеціалізується на наданні правової допомоги у сімейних спорах, зокрема, щодо: розірвання шлюбу; стягнення аліментів, зміни їх розміру; поділу майна подружжя; визначення місця проживання дитини, порядку участі у вихованні дитини (режиму та порядку зустрічей та спілкування батьків, що проживають окремо, з дитиною); позбавлення батьківських прав; домашнього насильства.

Спори цієї категорії, на нашу думку, потребують особливого, делікатного підходу, оскільки часто амбіції батьків, взаємні образи є причиною того, що вони “забувають” про інтереси дитини, роблять її “предметом” переговорів між собою або “інструментом” тиску один на одного (завдаючи тим самим дитині психологічної шкоди).

В багатьох випадках батьки (або один з них) самі потребують, крім допомоги адвоката, ще й психолога. Тому АО “ГОЛЬДАРБ. ЕДВАЙС” співпрацює з професійними сімейними психологами для надання комплексної допомоги своїм клієнтам у сімейних справах.

Є випадки, коли об’єктивна думка адвоката не співпадає з емоційними, іноді агресивними бажаннями та цілями клієнта, але повторимося, вирішення цієї категорії справ часто впливає на розвиток дитини та її майбутнє. У зв’язку з цим, надаючи правову допомогу у сімейних спорах, ми просимо клієнтів надати перевагу раціональному, компромісному підходу, налаштуватися на взаємну співпрацю та діалог, вважаючи, що такий підхід є запорукою вирішення справи саме з урахуванням інтересів дитини.

Крім того, в практиці “ГОЛЬДАРБ. ЕДВАЙС” було багато випадків, коли “на початку” спору ми рекомендували клієнтам домовитися, знайти компроміс, але амбіції та бажання “перемогти” (в даному випадку це поняття дуже відносне) давали старт судовому спору. Але після тривалих судових процесів сторони все одно приходили до необхідності укладання мирової угоди.

Ксенія Гольдарб – на варті самого цінного.

Отримати первинну консультацію з сімейного права Ви можете як онлайн, так і в нашому офісі за адресою: м. Київ, вул. Олени Пчілки, буд.5, оф.271, каб.2 (третій поверх).

Для запису на консультацію та отримання правової допомоги адвоката у сімейних спорах телефонуйте за номером: +38 095 617 18 22 або +38 044 223 51 75.