Представництво та захист у суді

Представництво та захист у суді

Це одна з найважливіших послуг, адже її об’єктом є захист прав та інтересів, майна, честі та гідності і навіть свободи клієнта.

Адвокати Goldarb. Advice успішно представляють інтереси своїх клієнтів у господарських, адміністративних, цивільних справах та в кримінальних провадженнях.

Щодо цивільних справ, ми маємо великий досвід захисту інтересів клієнта в справах про поділ спільного майна подружжя, позбавлення батьківських прав, відшкодування збитків та визнання недійсними угод.

Від вирішення господарських спорів нерідко залежить подальша доля бізнесу, а тому участь у цій категорії справ професіонала, на нашу думку, є обов’язковою.

Це ж стосується й кримінальних проваджень, адже там на кону стоять людські долі (свобода, життя, здоров’я клієнтів та їх близьких). Професійні прийоми, які застосовуються адвокатами під час захисту підозрюваного, обвинуваченого або при представництві потерпілого, допомагають захистити долю клієнта (не допустити необґрунтованого звинувачення, не необ’єктивного покарання, звільнити від відповідальності тощо). Наші фахівці можуть похвалитися не лише звільненням клієнтів від кримінальної відповідальності або відбування покарання, а й виправдувальними вироками.

Найбільш поширеною категорією справ адміністративної юрисдикції є спори з податковими органами. Підприємці вимушені доводити в суді законність операцій, їх «реальність та дійсність», а також обґрунтованість формування витрат з податку на прибуток та податкового кредиту з ПДВ. Вирішення подібних справ прямо впливає на фінансовий стан підприємства. Крім досвіду вирішення цих спорів на користь клієнта, ми також маємо досвід вирішення податкових спорів у досудовому порядку, коли представники податкового органу погоджувалися з нашими аргументами і це нівелювало необхідність звернення до суду.

Бажаєте отримати юридичну консультацію по Вашому питанню? Заповніть заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом