Питання взаємодії з владою

Питання взаємодії з владою

Здійснення господарської діяльності автономно, без взаємодії з органами державної влади та їх представниками неможливе ні з точки зору законодавства, ні в силу кількості органів влади, спроможних впливати на бізнес-процеси.

Спектр питань, що виникають у клієнтів під час отримання цієї послуги, є надшироким – від надання відповідей та інформації на запити контролюючих органів і проведення перевірок та інших контрольних заходів до укладання угод і контрактів, стороною яких є держава або її уповноважений орган. Предметом таких контрактів можуть бути соціальні та інвестиційні проекти, розвиток інфраструктури населених пунктів, приватизація або оренда об’єктів державного та комунального майна тощо.

Саме стабільна робота підприємства та отримання очікуваного соціального ефекту або вигод як для бізнесу, так і для держави є запорукою ефективно налагодженої системи взаємодії з владою. Оскільки на сьогодні в Україні працює більше півсотні таких органів, і кожен із них має певне коло повноважень, їх власне трактування та специфіку реалізації, у питаннях взаємодії з владою не обійтися без спеціалістів. Goldarb. Advice з цих питань консультує своїх клієнтів фактично щоденно.

Бажаєте отримати юридичну консультацію по Вашому питанню? Заповніть заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом