Сімейний адвокат Ксенія Гольдарб

Сімейний адвокат Ксенія Гольдарб

Адвокат і співзасновник АО “ГОЛЬДАРБ. ЕДВАЙС” Ксенія Гольдарб спеціалізується на наданні правової допомоги у сімейних спорах, зокрема, щодо: розірвання шлюбу; стягнення аліментів, зміни їх розміру; поділу майна подружжя; визначення місця проживання дитини, порядку участі у вихованні дитини (режиму та порядку зустрічей та спілкування батьків, що проживають окремо, з дитиною); позбавлення батьківських прав; домашнього насильства.

Спори цієї категорії, на нашу думку, потребують особливого, делікатного підходу, оскільки часто амбіції батьків, взаємні образи є причиною того, що вони “забувають” про інтереси дитини, роблять її “предметом” переговорів між собою або “інструментом” тиску один на одного (завдаючи тим самим дитині психологічної шкоди).

В багатьох випадках батьки (або один з них) самі потребують, крім допомоги адвоката, ще й психолога. Тому АО “ГОЛЬДАРБ. ЕДВАЙС” співпрацює з професійними сімейними психологами для надання комплексної допомоги своїм клієнтам у сімейних справах.

Є випадки, коли об’єктивна думка адвоката не співпадає з емоційними, іноді агресивними бажаннями та цілями клієнта, але повторимося, вирішення цієї категорії справ часто впливає на розвиток дитини та її майбутнє. У зв’язку з цим, надаючи правову допомогу у сімейних спорах, ми просимо клієнтів надати перевагу раціональному, компромісному підходу, налаштуватися на взаємну співпрацю та діалог, вважаючи, що такий підхід є запорукою вирішення справи саме з урахуванням інтересів дитини.

Крім того, в практиці “ГОЛЬДАРБ. ЕДВАЙС” було багато випадків, коли “на початку” спору ми рекомендували клієнтам домовитися, знайти компроміс, але амбіції та бажання “перемогти” (в даному випадку це поняття дуже відносне) давали старт судовому спору. Але після тривалих судових процесів сторони все одно приходили до необхідності укладання мирової угоди.

Ксенія Гольдарб – на варті самого цінного.

Отримати первинну консультацію з сімейного права Ви можете як онлайн, так і в нашому офісі за адресою: м. Київ, вул. Олени Пчілки, буд.5, оф.271, каб.2 (третій поверх).

Для запису на консультацію та отримання правової допомоги адвоката у сімейних спорах телефонуйте за номером: +38 095 617 18 22 або +38 044 223 51 75.

Бажаєте отримати юридичну консультацію по Вашому питанню? Заповніть заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом